وبلاگ دیبارت

تیشرت مناسب هر اندام

پولوشرت یا تی شرت یقه دار
تاریخچه این تیشرت ها به اسم چوگان در هند باز می گردد. به همین دلیل نام polo که به معنی بازی چوگان است برای این تیشرت ها انتخاب شده است. تیشرت یقه دار کمی از تیشرت رسمی تر است و مناسب استایل های نیمه رسمی و نیمه کژوال است.
چند قانون در مورد تیشرت یقه دار
زیرا این تیشرت چیز دیگری نپوشید، یقه تیشرت پولو را به هیچ عنوان بالا ندهید، این تیشرت ها را به هیچ عنوان با کت رسمی نپوشید، این تیشرت ها مناسب برای ورزش است، بهتر است کمی آزادتر این تیشرت را انتخاب کنید.
تیشرت یقه گرد
از محبوب ترین نوع تیشرت ها یقه گردها هستند. تیشرت های یقه گرد خنک ترین و راحت ترین انواع تیشرت هستند. در گرمترین روزهای تابستان بهترین بالاپوش، تیشرت یقه گرد مردانه است. تیشرت های یقه گرد به دو دسته تقسیم می شوند. آنهایی که یقه آن دور گردن قرار می گیرد و آنهایی که یقه آن با فاصله از گردن قرار می گیرد.

تیشرت مناسب هر اندام
تیشرت مناسب هر اندام
تیشرت مناسب هر اندام

تیشرت های یقه گرد در تیپ شناسی مناسب آدمهایی است که بالا تنه ظریف و صورت های کشیده و لاغر و شانه های شیب دار دارند. چون باعث می شود بالاتنه و سرشانه شما بزرگتر از حالت طبیعی به نظر بیاید. برای همین هم هست که بدنسازها و کسانی که می خواهند ورزشکار به نظر برسند تیشرت یقه گرد می پوشند.
تیشرت یقه هفت
شاید در نگاه اول تیشرت های یقه هفت به انازه یقه گردها جذاب به نظر نرسند. تیشرت های یقه هفت، معمولا مناسب مصرف کننده هایی است که بالاتنه بزرگی دارند. شکل یقه در این تیشرت ها باعث می شود بالاتنه شما جمع و جورتر به چشم بیاید.
هرچه یقه و فرم هفتی شکل آن بزرگ تر باشد صورت و بدن شما را لاغر تر نشان می دهد و تمرکز مخاطب را از روی صورت شما بر می دارد، پس اگر بالاتنه شما صاف و بدون برجستگی است این مدل اصلا توصیه نمی شود، ضمن این که چون در مدل تیشرت یقه هفت قسمت بیشتری از گردن بیرون لباس می ماند، پس برای افراد کوتاه قد هم مناسب تر است و آنها را بلندتر نشان می دهد.

تیشرت مناسب هر اندام
تیشرت مناسب هر اندام
تیشرت مناسب هر اندام
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید