وبلاگ دیبارت

امسال بهاری تر بپوشید

لباس های رنگ روشن (پاستیلی)
رنگ های روشن گزینه مناسبی برای فصل بهار هستند و به استایل بهاری شما ظاهری تازه و شاد می بخشند. رنگ های پاستیلی همیشه در فصل بهار مد هستند. به طور کلی رنگ های آبی آسمانی صورتی و سبز کمرنگ و یاسی در فصل بهار بسیار پر کاربرد هستند. 
پارچه های گلدار
برای اینکه در فصل بهار جلوه ی شادتر و زیباتری داشته باشید به سمت هماهنگی با طبیعت بروید و با پوشیدن لباس های طرح دار به خصوص با طرح گل ها به پوشش و لباس های خود طبیعت بهاری را وارد کنید و ظاهری زیبا و سبک داشته باشید.
لباس های سفید رنگ
سفید یکی از رنگ هایی است که می تواند در ما حس خنکی زیادی را ایجاد کند به همین خاطر مردمان مناطق گرمسیری بیشتر از دیگران از لباس های سفید استفاده می کنند. شما می توانید هر لباس دیگری را با لباس سفید ست کنید تا زیباتر به نظر برسید.

امسال بهاری تر بپوشید
امسال بهاری تر بپوشید
امسال بهاری تر بپوشید

لباس های سبک و نازک 
در فصل بهار بهتر است برای جلوگیری از عرق کردن و خنک شدن بدنتان، لباس هایتان را تا جای ممکن از جنس نازک و سبک انتخاب کنید. لباس های نخی و ابریشمی یا کنفی این دسته لباس ها هستند.
لباس های چند لایه
در فصل بهار هوا گرم یا سرد نیست بلکه دائم در حال تغییر است. پس باید آمادگی کامل داشته باشید. به همین خاطر لباس های رنگ روشن و خنک بهاری بپوشید و همیشه یک ژاکت یا لباس بافت نازک و روشن همراه خود داشته باشید.

امسال بهاری تر بپوشید
امسال بهاری تر بپوشید
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید