وبلاگ دیبارت

اکسسوری های بهارانه

با ترند زیبای کلاه های سطلی شیک و به روز از خود در برابر آفتاب محافظت کنید. این کلاه ها لبه ی کوتاه و پایین آمده ای دارند که درست تا بلای چشم ها می رسد از کلاه هایی که رنگ های شاد دارند یا طرح دار هستند هم غافل نشوید.
عینک های آفتابی فریم رنگی
عینک های آفتابی ترند شده امسال عینک های دور رنگی هستند این عینک های جذابیت ویژه ای به ظاهر شما می دهند و قابی کلاسیک دارند ولی رنگی بودن آنها نشانه ی مدرن بودنشان است.
از جمله کیف هایی که امسال ترند شده اند می توان به کیف های سطلی اشاره کرد. این کیف ها به راحتی با استایل های اسپورت و حتی رسمی ترکیب می شوند. این کیف های جز یکی از محبوب ترین اشکال کیف بین مشهور ترین برندها مثل اوئیس ویتون و چنل هستند.

اکسسوری های بهارانه
اکسسوری های بهارانه
اکسسوری های بهارانه

کمر بندهای پهن و ضخیم 
با این کمربندهای پهن قرار است با یک تیر دو نشان بزنید هم به عنوان اکسسوری ظاهر لباس را زیبا تر کنید. و هم فرم بدنتان را به شکل ساعت شنی در بیاورید. این کمربندها نه تنها با دامن و شلوار بلکه با بلوزها و پیراهن های ساده هم زیبا جلوه می کند.
صندل های پنجه مربعی
این صندل ها به خاطر شکل طراحی کشیده و مربعی که دارند پاها را کشیده تر و بلند تر نشان می دهند و ظاهر منحصر بفردی به هر استایلی می دهند. در سالهای اخیر بعضی ها پوشیدن جوراب با این صندل ها را هم ترند کردند.

اکسسوری های بهارانه
اکسسوری های بهارانه
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید