وبلاگ دیبارت

لباس کودکانه

راحتی لباس
اولین چیزی که در لباس کوکان باید در نظر بگیریم راحتی لباس است، آنها دوست دارند لباس هایی به تن کنند که مانع شیطنت شان نباشد، از خرید لباس های تنگ و غیر کشی خودداری نمایند. لباسی بخرید که در عین زیبایی راحت نیز باشد.
رنگ های شاد و جذاب
در انتخاب رنگ لباس بچه گانه وسواس و دقت خاصی به خرج دهید، انتخاب رنگ لباس بالا تنه با رنگ پوشاک پایین تنه از جمله شلوار باید هم خوانی و هارمونی داشته باشد. می توانید به ترکیبی که اصول همرنگی در آن رعایت شده یک رنگ شاد و متفاوت اضافه کنید و کودک تان را یک شیک پوش کوچولو معرفی کنید.
کمک از اکسسوری ها
عینک آفتابی ، کیف های رنگی، گردنبند، و دستبندهای طرح دار، از جمله اکسسوری هایی هستند که بر جذابیت ظاهر فرزندان می افزاید. شما حتی می توانید انتخاب مدل آنها را در اختیار فرزندتان بگذارید بی شک او کارش را خوب بلد است.

لباس کودکانه
لباس کودکانه
لباس کودکانه

اکسسوری مو 
بهترین مدل مو برای دختران موهایی کمی بلند و ساده است که به صورت باز، دور شانه ی یک دختر بچه بریزد پس با کوتاه کردن موهای کودکتان او را از دنیای دخترانه دور نکنید و موهای او را نه آنقدر بلند کنید که رشد قدش مختل شود. به استفاده از کش ها و تل های پارچه ای هماهنگ با رنگ لباس توجه کنید.
اورال های همه کاره
سرهمی یا اورال ها که دخترانه و هم پسرانه جر لباس های کاربردی و راحت برای کودکان که در هوای سرد با بلوزهای آستین دارد و در هوای گرم با تیشرت ست می شوند.
لایه ای لباس پوشیدن
بهار فرصت خوبی است برای لایه ای لباس پوشیدن که می توانید برای کودکان به کار بگیرید. به عنوان مثال شما می توانید یک پیراهن را به همراه بلوزی در زیر آن و جوراب شلواری بر تن دخترتان کنید. ژاکت نیز از مدل لباس هایی است که می توانید آن را با انواع مختلفی از لباس ها به راحتی ست کنید.

لباس کودکانه
لباس کودکانه
لباس کودکانه
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید