وبلاگ دیبارت

انواع شلوار جین مردانه

دوخت شلوار جین
شما برای انتخاب شلوار جین مردانه بر اساس دوخت دو انتخاب دارید: دوخت هایی هم رنگ با پارچه شلوار جین، دوخت هایی با رنگ زرد و طلایی مدل کلاسیک. انتخاب نوع اول برای مراسم و تیپ های رسمی است. و انتخاب نوع دوم یعنی نوع جین کلاسیک برای افراد دارای تیپ های اسپرت مناسب است.
شلوار جین مدل جاگر
مدلی بسیار راحت و آزاد است که در قسمت بالا و پایین کش دارد. این شلوار نیازی به بستن کمربند ندارد، برای سک های روزمره، دانشگاه و مهمانی مناسب است. عرض آن در قسمت پایین کمی کاهش میابد. ارتفاع آن روی قوزک پا قرار می گیرد و آن را با کفش های راحتی و ورزشی ست می کنند. 
شلوار جین مدل بگی
شلوار بگی یا بگ معمولا چندین سایز بزرگتر از شلوارهای معمولی دوخته می شود. قد آن بلند است و اندازه ای بسیار گشاد دارد که روی کفش جمع شده، و مناسب افرادی با قد بلند، اندام گلابی و مستطیل است و به عنوان پوشش روزمره به کار می رود. 

انواع شلوار جین مردانه
انواع شلوار جین مردانه
انواع شلوار جین مردانه

شلوار جین فیت یا اسکینی
این مدل از شلوارها به دلیل برش و دوختی که دارد حالت فیت و چسبان روی پاها داشته و برای تمام آقایان با هر قد و اندازه ای که باشند، مناسب است. در هنگام انتخاب و خرید باید دقت داشته باشید و شلواری را انتخاب کنید که احساس راحتی برایتان داشته باشد.
شلوار جین مدل مخروطی
از نظر شکل و ظاهر چیزی بین شلوار جین راسته و پاچه تنگ هست. در این مدل از شلوارها قسمت ران کمی حالت مخروطی شکل دارد اما قسمت پاچه شلوار کاملا به ساق و مچ پا نمی چسبد و حالت راسته و مستقیم دارد و در حالت کلی شلواری راحت از شلوار جین با پاچه تنگ هست و نسبت به شلوار جین راسته، کمی فیت تر و متناسب تره!

انواع شلوار جین مردانه
انواع شلوار جین مردانه
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید