وبلاگ دیبارت

معرفی 5 یقه پیراهن مردانه

یقه ها می توانند استایل پیراهن را تعریف یا تغییر دهند. پیراهن بدون یقه همانند خانه بدون سقف است. یقه تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهر شما دارد. یقه در لباس های مختلف همانند پلیور، بافت، بلوز و همچنین پیراهن روی گرد، کشیده، لاغر یا چاق نشان دادن صورت هم تاثیر گذار است.
یقه مناسب هم در حالت باز، هم بسته باید راحت باشد. و طبق قانون طلایی فیت لباس مردانه، شما باید بتوانیدهنگامی که دکمه ی یقه پیراهن خود را بسته اید دو انگشت بین یقه و گردن قرار دهید. 

معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
معرفی 5 یقه پیراهن مردانه

پیراهن مردانه یقه کلاب 
ویژگی بارز: لبه های برگردان گرد و بدون زاویه، مناسب استایل های روزمره و مهمانی، مناسب برای افرادی با صورت بیضی یا زاویه دار، پیشنهاد استفاده همراه با پاپیون و کمربند پولو، اولین بار توسط یکی از مدارس انگلیس برای دانش آموزانش طراحی شده است.
پیراهن مردانه یقه دکمه دار
ویژگی بارز: دکمه هایی که در بخش پایین یقه به کار رفته است، این یقه برای مناسبت های غیر رسمی و هر فرم صورتی مناسب است و مدلی بین کلاسیک و مدرن است. این یقه در نظم فرد تاثیر گذار است زیرا کج یا جا به جا نمی شود. پیشنهاد استفاده بدون کروات اما اگر خواستید از کروات استفاده کنید کروات های باریک و اسپرت را انتخاب نمایید.
پیراهن مردانه یقه فراک یا بالدار
ویژگی بارز: دو لبه ی کوچک تا خورده در قسمت جلوی یقه، این یقه از رسمی ترین یقه های مردانه است و مخصوص پوشیدن با تاکسیدو و پاپیون است. مناسب برای تیپ های رسمی و کلاسیک، این مدل یقه برای مناسبت های رسمی و افرادی با صورت بیضی، باریک و گرد بسیار مناسب است.

معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
معرفی 5 یقه پیراهن مردانه

پیراهن مردانه یقه بریده
ویژگی بارز: فاصله بسیار زیاد میان دو طرف یقه به طوری که گره کروات از زیر آن دیده می شود. برای دنبال کننده های مد، سخنگوها، کسانی که تیپ رسمی ایتالیایی دارند. این یقه انتخاب مناسبی است. این مدل یقه مناسب صورت های لاغر و بیضی است، استفاده  از کروات های پهن و گره های بزرگ استفاده از کروات های باریک با این یقه نامناسب است.
پیراهن مردانه یقه نواری
ویژگی بارز: فقط یک نوار دور گردن دارد و از یقه خبری نیست. هنرمندن و افراد علاقه مند به مسائل نوستالوژیک و مربوط به گذشته به این نوع یقه علاقه مند هستند. پیشنهاد استفاده بدون کروات همراه با کت اسپرت. اولین بار انگلیسی ها این مدل یقه را برای جلوه دادن بیشتر گره کروات به وجود آوردند.

معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
معرفی 5 یقه پیراهن مردانه
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید