وبلاگ دیبارت

پینترست اقیانوسی از ایده ها

پینترست چیست؟ نام شبکه اجتماعی پینترست از ترکیب دو کلمه انگلیسی pin به معنی پونز و intrest به معنی علاقه مندی شکا گرفته است. دلیل اصلی نام گذاری این است که فرم کلی پینترست شبیه به مجموعه ای از تخته ها با موضوعات مختلف است که تصاویر مطالب و لینک های فراوانی روی این بوردها چسبانده می شود. 
جمله معرفی هست که می گوید یک تصویر خوب به اندازه هزاران کلمه حرف برای گفتن دارد. این گفته کاملا درست است. راز موفقیت و محبوبیت شبکه های اجتماعی عکس محور مثل اینستاگرام و پینترست نیز همین است. این شبکه اجتماعی در حال حاضر با بیش از 200 میلیون کاربر فعال در ماه از شبکه های اجتماعی بزرگ دنیا محسوب می شود.
ویژگی اصلی این شبکه اجتماعی این است که در هنگام جستجو، به جای فهرستی از جمله ها و لینک های پشت سر هم، مجموعه ای از تصاویر که مرتب و جذاب کنار هم چیده شده اند را جلوی خود خواهید دید که هر یک شما را به یک مطلب یا اینفوگرافیک مرتبط با آن موضوع هدایت می کنند. اگر به دنبال نتایج دقیق تری می گردید می توانید از دسته بندی های پیشنهادی پینترست استفاده کنید.

پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها

پین در یک توضیح ساده به هر تصویر یا ویدئویی که شخصی برای ذخیره در پینترست انتخاب می کند گفته می شود. برای کسب و کارها مهمتر از خود تصویر لینک آن است. هر لینک پین شما را به منبع اصلی باز می گرداند.
کاربران پینترست که به آن ها پینرز گفته می شود. چیزهای زیادی را ذخیره می کنند که تا به امروز شامل 100 میلیارد پین می باشد که این رقم باور نکردنی است. کاربران به منظور سازماندهی پین های خود آنها را در مجموعه هایی به نام برد مرتب می کنند. 
فید در پینترست نیز درست مانند فیدهای شبکه های اجتماعی دیگر است که مجموعه ای از لینک ها محتواها و کاربرانی است که یک پینر دنبال می کند.

پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها

پینترست از نظر اندازه فرم و کیفیت تصویر محدودیتی ندارد. محتوای مورد نظرتان را می توانید هم از کامپیوتر و هم از طریق اپلیکیشن موبایل در پینترست به اشتراک بگذارید.
پین ها به آسانی به هر وب سایت یا وبلاگی که بخواهید لینک می شوند. در بسیاری از نقاط جهان از پینترست همانند یک سایت آگهی درست مانند دیوار و شیپور استفاده می شود. شما هم می توانید لینک آگهی خود را در صفحه تان پین کرده و کاربران را به سمت وب سایت آگهی هدایت کنید. 
ویژگی فوق العاده پینترست این است که کاربران ایرانی هم بدون نیاز به پرداخت هیچ مبلغی از آن به عنوان محلی برای قرار دادن آگهی های خود استفاده می کنند.
اکثریت مطلق کاربران پینترست را خانم ها تشکیل می دهند (79 درصد). اگر کسب و کار شما برای خانم ها جذاب است این فرصت طلایی را به هیچ وجه از دست ندهید.

پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها
پینترست اقیانوسی از ایده ها
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید